Gå til indhold

Repræsentantskab for valggruppe B fra Region Hovedstaden

Her kan du se medlemmer af Yngre Lægers repræsentantskab for valggruppe B fra Region Hovedstaden.

Helga Schultz

Læge (trin 2)

Repræsentant

Send Mail

Kasper Smidt Gasbjerg

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Søren Thinus Just Christensen

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Jonas Siewers Olsen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Mette Lolk

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Andrea Maier

KBU i almen praksis - Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Thomas Rosberg Ehlers

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Mads Marstrand Helsted

Klinisk assistent/Ph.d.

Repræsentant

Send Mail

Bo Westergaard

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Jens Möhl Højberg

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Kristine Søgaard Dahl

Læge (trin 2)

Repræsentant

Send Mail

Line Engelbrecht Jensen

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Ida Fanny Turtumøygard

Læge (trin 2)

Repræsentant

Send Mail

Katrine Kjær Iversen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Katrine Feldballe Bernholm

Klinisk assistent/Ph.d.

Repræsentant

Send Mail

Annarita Ghosh Dyhr

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Sanne Møller Thysen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Karin Kæreby Pedersen

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Line Maria Elkjær

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Linnea Thye Gerdes

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Lasse Mosegaard Schmidt

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Kaya Baunkjær Elkington

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Anne Willerslev

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Troels Krogh Nielsen

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Moises Alberto Suarez Zdunek

Klinisk assistent/Ph.d.

Repræsentant

Send Mail

Julie Bjerglund Andersen

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Mette Lodahl

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Jesper Falkenberg Foss

Repræsentant

Send Mail

Tami Jørgensen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Lith Elizabeth Wienholtz Frifelt

Afdelingslæge

Repræsentant suppleant

Send Mail

Haneen Suleiman

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Pernilla Karin Ellinor Lindner

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Louise Bjørkholt Andersen

Læge (trin 2)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Talie Khadem Mollerup

Afdelingslæge

Repræsentant suppleant

Send Mail

Jeppe Mainz

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Marie Dam Heebøll

Læge (trin 2)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Cecilie Mølgaard Arildsen

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Stian Kinder Solumsmoen

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Karen Winthergård Fjæreide

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail